فیلم اولین امضا برای رعنا ، یک فیلم دارم اجتماعی است که بخش عمده آن در تهران فیلمبرداری شده است.

دانلود رایگان فیلم اولین امضا برای رعنا با لینک مستقیم

فیلم اولین امضا برای رعنا راجع به داستان نویسی است به نام جهانگیر گلستانه که چند سال قبل با همسرش به نام رعنا ازدواج کرده است. آن های یک پسر به نام نیما دارند که نیما 6 ساله است. جهانگیر 3 کتاب چاپ کرده است اما هیچ یک از آن کتاب ها پولی برای او بهمراه نداشته است. آنها در خانه ای اجاره ای که برای یکی از دوستان جهانگیر است زندگی میکنند و اجاره اندکی پرداخت میکنند ، اما طولی نمیکشد که دوست جهانگیر تماس میگیرد و میگوید میخواهد در منزلش زندگی کند و آنها باید آنجا را تخلیه کنند ، این خبر زندگی جهان را دچار تشنج میکند...

مختصر و مفید ، درمورد فیلم اولین امضا برای رعنا

لینک دانلود فیلم اولین امضا برای رعنا پس از پخش سراسری در سایت قرار خواهد گرفت…

جعفر صمدی مدیر تولید فیلم «اولین امضا برای رعنا» از پایان تدوین این اثر و آغاز صداگذاری آن خبر داد.

همچنین وی فرمود : در حال رایزنی با چند نفر برای ساخت موسیقی فیلم اولین امضا برای رعنا هستیم اما هنوز به نتیجه قطعی درباره این امر نرسیده ایم ، بااین وجود تا 10 روز دیگه آماده آغاز این مرحله از فیلم هستیم.

فیلم اولین امضا بای رعنا ، یکی دو ماه آینده برای نمایش آماده خواهد شد.

علی ژکان کارگردان فیلم اولین امضا برای رعنا گفت : فیلمبرداری این فیلم در تهران به اتمام رسیده و ما برای ضبط سکانس های باقی مانده عازم ترکیه هستیم و در استانبول حدود 10 روز مشغول فیلمبرداری خواهیم بود و سپس فیلمبرداری فیلم اولین امضا برای رعنا به اتمام خواهد رسید.

  • کارگردان : علی ژکان
  • نویسنده :
  • تهیه کننده : علی ژکان
  • فیلمبرداری : فرشاد خالقی
  • تدوین : کاوه ایمانی
  • موسیقی : در حال رایزنی
نمایش همه

کارگردان فیلم اولین امضا برای رعنا افزود : به احتمال زیاد از 2 بازیگر ترکیه ای هم برای ایفای نقش استفاده خواهیم کرد.

وی افزود : تاکنون 90 درصد از فیلمبرداری فیلم اولین امضا برای رعنا تمام شده است و باتوجه به اینکه در طول قهرمان داستان سفری به ترکیه دارد به همین دلیل لازم بود که برای ادامه ضبط به ترکیه سفر کنیم.

هنوز اطلاعات کاملی از عوامل و دستاندرکاران فیلم اولین امضا برای رعنا در دست نیست ، پس از مشخص شدن درون سایت قرار خواهد گرفت.

بخش دانلود (به زودی)
  • 480P ~3500 تومان
  • 720p ~4000 تومان
  • 1080p ~4500 تومان
  • 1080p HQ ~5000 تومان
دانلود فیلم اولین امضا برای رعنا با کیفیت

در حال حاضر فیلم اولین امضا برای رعنا در سینمای خانگی توزیع و پخش نشده است ، لذا لینک دانلود آن در این سایت ، و در هیچ سایت دیگری یافت نخواهد شد.

میهمان عزیز سایت زوم فیلم ، متاسفانه فیلم اولین امضا برای رعنا هنوز در سینمای خانگی توزیع نشده است و لینک دانلود آن ، در هیچ وبسایتی یافت نمیشود. زیرا فایل های ویدیویی این فیلم ، تنها و تنها باید توسط عوامل آن منتشر گردد و در حال حاضر منتشر نشده است.

نمیخوای منتظر بمونی؟ لینک ویدیوتو وارد کن ، آنلاین تماشا کن!