نقد و بررسی فیلم به همراه تصاویر صحنه ها ، در پست قرار گرفت

دانلود رایگان فیلم عصبانی نیستم با لینک مستقیم

نوید محمدزاده (که نام او در فیلم نیز نوید است) ، یک دانشجوی اخراجی و سوسابقه دار عصبی است که تنها چیزی که در این جامعه بیمار ، برای او مانده است ، دوست دخترش ، ستاره ، است که نقش او را باران کوثری بازی میکند. این فیلم به شرح حال تمامی ما که هم اکنون در ایران هستیم ، اشاره میکند.

مختصر و مفید ، درمورد فیلم عصبانی نیستم

فیلم «عصبانی نیستم!» ، ساخته رضا درمیشیان ، با استقابل شدید کاربران مواجه شد.

این فیلم در سال 1393 ، ساخته شد. اما به دلایلی ، پروانه نمایش این فیلم متاسفانه 🙁 اعطا نگردید و پس از 4 سال تلاش ، بلاخره توانستند مجوز این فیلم را کسب کنند.

برخلاف تصور اینکه این فیلم برای 4 سال قبل است و نباید فروش آنچنانی داشته باشد ، در هفته اول نمایش توانست فروش میلیاردی داشته باشد و جزو فیلم‌های بسیار موفق و پررأی ایرانی محسوب شود.

آیا فیلم عصبانی نیستم ، حاوی سانسور است؟

همانطور که گفته شد ، این فیلم در سال 1393 ساخته شد و در جشنواره سی و دوم فجر شرکت کرد و در این جشنواره ، 17 دقیقه سانسور داشته است. موضوع فیلم ، به ستاره دار شدن و اخراجی شدن دانشجوها در فتنه است و به 8 سال ریاست جمهوری احمدی نژاد ، برمیگردد.

غیر ممکن است که بگوییم نسخه فعلی منتشر شده ، بدون سانسور است. 100% فیلمی با این موضوع ، نمیتواند کاملاً به دلخواه نویسنده آن ساخته شود ، اما با توجه به رای‌ها و بازخورد کاربران ، سانسورهای فیلم ، آنچنان از ارزش و پیوستگی فیلمنامه کم نکرده است و کاملاً تماشایی است.


این فیلم درواقع سعی بر این دارد که بگوید : اصلا میشود داخل همچین جامعه‌ای ، که همچین رفتاری با دانشجوها و آدم‌ها میشود ، عصبانی نبود؟ فیلم عصبانی نیستم، یک پارادوکس است. تمامی ما عصبانی هستیم ، از آنچه که اتفاق افتاده است.

فیلم عصبانی نیستم ، لایق جایزه بردن است. اما جایزه ای به آن متعلق نشده است!

بنا به دلایلی که تک تک ما میدانیم و نمیتوانم اشاره دقیقی به آن داشته باشم ، این فیلم جایزه نبرده است. اما منابع معتبری هستند که معتقند این فیلم ، از زوایای مختلفی سزاوار جوایز است. بنابراین بیایید به صورت عمومی ، فرضمان را بر این ترتیب بنا کنیم.

نمایش همه

جوایز و افتخارات فیلم عصبانی نیستم

سمتِ عاملنام شخصنتیجهجایزه
بهترین کارگردانرضا درمیشیاننامزدشایسته سیمرغ بلورین
نمایش همه
بخش دانلود
  • 480p 2500 تومان
  • 720p HD 3000 تومان
  • 1080p 3500 تومان
  • 1080p HQ 4000 تومان
  • نیاز به پشتیبانی دارید؟ تماس تلفنی ( ساعات اداری)
جستجوی لینک رایگان فیلم عصبانی نیستم کیفیت

ربات لینک یاب زوم فیلم ، در مدت زمان کوتاهی ، به دنبال لینک رایگان فیلم درخواستی شما در سایت های ایرانی میگردد!

متاسفانه لینک رایگان در هیچ یک از سایتهای جستجو شده یافت نشد!

اما همچنان امیدی هست!

نمیخوای منتظر بمونی؟ لینک ویدیوتو وارد کن ، آنلاین تماشا کن!