فیلمبرداری فیلم معکوس ، مجدداً آغاز شد

دانلود فیلم معکوس

فیلم معکوس ، به بیان حقایق و واقعیت‌های اجتماعی ، اشاره دارد که گویا همه چیز معکوس است و آنطور که باید باشد نیست و دقیقا برعکس آن است. همه ما همچین وقایعی را به چشم دیده ایم.

مختصر و مفید ، درمورد فیلم معکوس

فیلم معکوس ، اولین تجربه پولاد کیمیایی ، پسر مسعود کیمیایی در زمینه کارگردانی است. در این فیلم ، پولاد کیمیایی جایگاه خود را به پدر داده و پدر نیز جایگاه خود را به پسر خود داده است. چرا که کارگردان بزرگ سینمای ایران ، مسعود کیمیایی ، در این فیلم در چند سکانس بازی میکند و از بازیگران این فیلم است.

تاریخ انتشار فیلم معکوس چه زمانی است؟

برای انتشار فیلم معکوس ، زمان دقیقی وجود ندارد. فیلم معکوس از قبل هم در سال 94 برای فیلمبرداری ، به روی صحنه رفت ، اما مدتی بعد فیلمبرداری آن متوقف شد. با توجه به زمان‌بندی های انجام شده توسط عوامل فیلم ، این فیلم تا بهمن ماه فیلم برداری میگردد و 100% در 37مین جشنواره فجر در سال 97 به نمایش در نخواهد آمد. تاریخ انتشار و اکران تقریبی این فیلم ، سال 98 پیشبینی میگردد.

بخش دانلود (به زودی)
  • 480P ~3500 تومان
  • 720p ~4000 تومان
  • 1080p ~4500 تومان
  • 1080p HQ ~5000 تومان
دانلود فیلم معکوس با کیفیت

در حال حاضر فیلم معکوس در سینمای خانگی توزیع و پخش نشده است ، لذا لینک دانلود آن در این سایت ، و در هیچ سایت دیگری یافت نخواهد شد.

میهمان عزیز سایت زوم فیلم ، متاسفانه فیلم معکوس هنوز در سینمای خانگی توزیع نشده است و لینک دانلود آن ، در هیچ وبسایتی یافت نمیشود. زیرا فایل های ویدیویی این فیلم ، تنها و تنها باید توسط عوامل آن منتشر گردد و در حال حاضر منتشر نشده است.

طبق اظهاراتی که توسط عوامل این فیلم به دست رسیده ، فیلم معکوس در تاریخ مهر ماه 98 منتشر خواهد شد و برای شما عزیزان ، قابل دانلود خواهد بود.

نمیخوای منتظر بمونی؟ لینک ویدیوتو وارد کن ، آنلاین تماشا کن!