فیلمنامه این فیلم ، مجوز ساخت گرفت!

دانلود فیلم ما همه با هم نیستیم

داستان این فیلم ، در بستر اجتماعی و شاید سیاسی می‌باشد و برگرفته از شعار "ما همه با هم هستیم" ، اما بر اساس نتیجه معکوس ، "ما همه با هم نیستیم" ، نامگذاری شده است. در این فیلم بازیگران برجسته‌ای حضور دارند.

مختصر و مفید ، درمورد فیلم ما همه با هم نیستیم

غیر ممکن است یک ایرانی ، کمال تبریزی را به جا نیاورد و فیلم‌هایش را ندیده باشد و با آن‌ها خاطره نداشته باشد. اثر بسیار زیبای مارمولک ، می‌توان گفت یکی از برجسته‌ترین کارهای این کارگردان بزرگ است.

فیلم ما همه با هم نیستیم ، اثر جدید کمال تبریزی که تازه فیلمنامه آن مجوز گرفته ، با هنرمندی مهران مدیری ، مهناز افشار و رضا گلزار ، میتوان گفت یک فیلم برجسته دیگر کمال تبریزی خواهد بود.

این فیلم ، با توجه به نامی که دارد ، که یکی از جملات شعار اعتراضات اخیر بوده است ، می‌توان حدس زد مضمون سیاسی-اجتماعی دارد.

تاریخ انتشار و اکران فیلم ما همه با هم نیستیم ؟

فیلنامه این فیلم ، تازه مجوز گرفته است و هنوز این فیلم به مرحله ساخت نرفته است. بر اساس تجربه می‌توان گفت این فیلم ، در سال 98 ، منتشر می‌شود. اما باز نمیتوان به طور قطع ، تاریخ انتشار و اکران این فیلم را مشخص کرد.

  • کارگردان : کمال تبریزی
  • نویسنده :
  • تهیه کننده : رضا میرکریمی
  • تاریخ انتشار و اکران : نامعلوم
نمایش همه

فیلم ما همه با هم نیستیم ، هنوز توسط عوامل فیلم منتشر و کامل ساخته نشده است.

میهمان عزیز سایت زوم فیلم ، متاسفانه فیلم ما همه با هم نیستیم هنوز در سینمای خانگی توزیع نشده است و لینک دانلود آن ، در هیچ وبسایتی یافت نمیشود. زیرا فایل های ویدیویی این فیلم ، تنها و تنها باید توسط عوامل آن منتشر گردد و در حال حاضر منتشر نشده است.

طبق اظهاراتی که توسط عوامل این فیلم به دست رسیده ، فیلم ما همه با هم نیستیم در تاریخ نامشخص منتشر خواهد شد و برای شما عزیزان ، قابل دانلود خواهد بود.

بخش دانلود (به زودی)
  • 480P ~3500 تومان
  • 720p ~4000 تومان
  • 1080p ~4500 تومان
  • 1080p HQ ~5000 تومان
دانلود فیلم ما همه با هم نیستیم با کیفیت

در حال حاضر فیلم ما همه با هم نیستیم در سینمای خانگی توزیع و پخش نشده است ، لذا لینک دانلود آن در این سایت ، و در هیچ سایت دیگری یافت نخواهد شد.

نمیخوای منتظر بمونی؟ لینک ویدیوتو وارد کن ، آنلاین تماشا کن!